Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Co je hydrografika?

O HYDROGRAFICE

Hydrografika = Water Transfer Printing nebo-li také vodní tisk.

Tato technologie byla po desetiletí využívána v armádě pro perfektní maskování zbraní a vojenského vybavení. Postupem času se stala technologie WTP dostupnější i pro jiná odvětví, např. zkrášlení interiéru letadel, lodí.

Pomocí hydrografiky se vytvoří trvalý povrch, který je odolnější než barva vůči poškození a využíval se na díly , u kterých byly kladeny vysoké nároky na odolnost, oder a teplotní výkyvy . Dnes se tato technologie používá téměř v každém odvětví . Dá se říci , že téměř bez omezení. Velkou výhodou je bezproblémové využití u trojrozměrných objektů 3D ( hrany , rohy, výběžky , mřížky , trubky, členitý povrch,), což je nemožné u jiné technologie . Každý povrch předmětu je nakonec přelakován několika vrstvami laku s UV složkou, proti stárnutí na světle a výbornou odolností vůči mechanickému poškození .

Již existuje více jak 1000 vzorů. Svoji oblíbenost si Hydrografika neboli vodní tisk, oblíbili lidé na celém světě a to především jednoduchostí nanášení na téměř všechny druhy materiálů jako jsou: dřevo, plast, kovy, slitiny lehkých kovů, sklo a další.

Folie kupujeme přmo u ověřeného výrobce ze zámoří, tudíš je kvalita opravdu 100% a nemůže se Vám stát při správné aplikaci, že by se folie nerozpustila.

Stává se to jen u levných fólií jiných prodejců, kde cena odpovídá bohužel kvalitě.

Hydrografika funguje na principu namáčení požadovaných předmětů do aplikační vany s vodou, na jejíž povrch je umístěna speciální barva.

Možnosti využití:

Automobilový průmysl: celý plastový interiér, okenní kliky, volant, řadicí páky, přední maska, spoilery, plastový držák SPZ, elektony a poklice, ventilace, kryty motoru, zrcátka, kliky atd..

Čtyřkolky a motocykly: Přilby, nádrže, plastové díly, blatníky, atd.

Interiérové ??doplňky: vypínače, zásuvky, stoly, židle, vázy, květináče, panelové radiátory, vnitřní jednotka klimatizace, ventilátory, kuchyňské a kancelářské doplňky, sprchové hlavice, fény, hřebeny, vázy, kryt mikrovlné trouby,

Sport: helmy, běžky, lyže, snowboardy, brýle, rámy kola, šlapky, brusle, hokejky, lahve, atd.

Zbraně: pažby, pistole, dalekohledy, foto pasti, zásobníky, přilby, atd.

Elektro: mobilní telefony, kávovar, monitory, myši, klávesnice, kryty vysavačů, notebooky, rychlovarné konvice atd..

Kutilství: kryty vrtaček, kryty sekaček, veškeré plasty které se dají odmontovat,

Respektivě vše, co můžete ponořit do vody !